WęgloMat
Pokrycia dachowe
DRUTEX - Okna PCV
PDF Drukuj Email

Firma istnieje wiele lat na rynku i jest firmą rodzinną. W roku 1992 firma rozpoczęła działalność jako Skład Materiałów Budowlanych "Węglo-Mat" w Chrzanowie, przy ulicy Oświęcimskiej 40, gdzie rozpoczęliśmy działalność handlową od podstawowych materiałów budowlanych. Do dzisiaj wielu klientów  kojarzy nas jako skład opału, który to w czasach PRL-u zaopatrywał w opał cały Chrzanów.

Można tu kupić wszystko, od bloczków fundamentowych, materiałów izolacyjnych i dociepleniowych, po systemy dachowe. W ofercie są także materiały wykończenie, tynki, gładzie, płyty kartonowo-gipsowe, okna.

Mimo, że firma nie jest gigantem w branży budowlanej i znajduje się poza centrum miasta, a w Libiążu i Trzebini konkurencja jest duża - klientów nie brakuje.

W naszej firmie każdy klient znajdzie materiały budowlane potrzebne zarówno do drobnych remontów jak i do dużych inwestycji, a ponadto szczycimy się fachową i rzetelną obsługą. Staramy dostosować ofertę do potrzeb klienta, doradzamy i zawsze można negocjować ceny, czego nie znajdziemy w hipermarketach.

Misją naszej firmy jest radość budowania, czyli dążenie do pełnej satysfakcji klientów nie tylko poprzez wysoką jakość oferowanych produktów, ale przede wszystkim poprzez wysoką jakość obsługi i budowanie trwałych relacji partnerskich ze współpracującymi firmami. Jesteśmy firmą elastyczną, która w ciągu wielu lat działalności dostosowuje swoją ofertę do potrzeb klientów.

 
Systemy ociepleń